Bądźmy szczerzy, ilu z was czytających ten artykuł chciało być w pokera online pro w pewnym momencie od odkrycia takiej rzeczy było możliwe? Wiem, że tak-i to więcej niż raz.

Bycie w stanie grać w pokera na życie wydaje się idealnym zadaniem-dla kogoś, kto kocha pokera co najmniej. Ale to trudniejsze, niż chcesz wierzyć. Jak być Online Poker pro https://www.pokerowej.pl/? Mamy sześć szybkich porad pokerowych dla ciebie, aby ustawić cię na drodze do wymarzonej pracy.

Jak stać się profesjonalnym graczem w pokera online w jednym łatwym kroku byłoby rzucić pracę i używać pokera jako jedyne źródło dochodu. Chociaż to natychmiast sprawia, że pro poker, to nie jest zalecane, nawet niewielką kwotę, z powodów, że będziemy obejmować wkrótce.

Badanie wszystkich aspektów gry

Studiowanie gry w pokera jest kluczowe, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak odnieść sukces jako profesjonalny gracz w pokera online. Kiedy myślisz, że nauczyłeś się wszystkiego, co jest, aby dowiedzieć się o pokera, trzeba studiować i badania jeszcze więcej. W zasadzie, nigdy nie powinieneś przestać się uczyć, ponieważ stanie w tej grze oznacza, że zostaniesz w tyle.

Przeczytaj artykuły na PokerNews, Sprawdź 10 najważniejszych poker strategy książki kiedykolwiek napisane, dołącz do strony szkoleniowej, lub zatrudnić trenera. Każda krawędź można stworzyć dla siebie będzie ostatecznie prowadzić do zysków.

Można również ćwiczyć grę no limit hold ' em i Pot limit Omaha gier pieniężnych i turniejów za darmo w WSOP Social Poker. Gry są CAŁKOWICIE DARMOWE do gry, co oznacza, że można grać w pokera dla Zabawy, spróbować nowych rzeczy i nigdy nie ryzykować żadnego z Twoich pieniędzy.

Udowodnij, że wygrywasz

Pamiętasz, jak powiedzieliśmy, że złożenie wymówienia i przeskoczenie od razu do bycia profesjonalnym graczem w pokera nie jest dobrym pomysłem? Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego: musisz udowodnić sobie, że wiesz, jak być opłacalnym graczem w pokera online Pierwszy.

Wiele osób torba duży wynik w turnieju, lub wygrać równowartość dwóch miesięcznych pensji przy stołach pieniężnych i zacząć myśleć, że ta gra jest łatwy sposób na zarabianie na życie. Źle!

Potrzebujesz dziesiątki tysięcy rąk do gry gotówkowej i turniejów (jeśli nie setki tysięcy), aby udowodnić, że jesteś wygrywającym graczem. Jeśli nie jesteś wygrywającym graczem w pokera na dłuższą metę, wkrótce będzie powrót do swojego starego szefa cap-in-hand nadzieję być ponownie zatrudniony.

Bądź realistą

Po upewnieniu się, że jesteś wygrywającym graczem w pokera, nadszedł czas, aby zacząć próbować dowiedzieć się, ile rąk lub turnieju będziesz musiał grać, aby przynajmniej dopasować swoją poprzednią pensję. Tu wielu ludzi przegrywa.

Jeśli masz pracę za wynagrodzeniem, zazwyczaj jesteś opłacany w tym samym dniu każdego miesiąca, niezależnie od tego, jak produktywny jest Twój tydzień lub miesiąc (w granicach rozsądku). Prawie na pewno płacą ci na wakacjach, albo jeśli jesteś chory

Fakt, że musisz iść do pracy pięć dni w tygodniu, prawdopodobnie wystarczy, aby wstać z łóżka i iść do pracy. A jeśli to nie była prawda?

Ile internetowych pokerowych profesjonalistów są tam, którzy budzą się o 12: 00 P. M., grać w pokera online przez dwie godziny, a następnie Swan off ciesząc się życiem do maksimum. Odpowiedź nie jest wiele, a ci, którzy na ogół nie odnoszą sukcesu jako profesjonalnych graczy w pokera online przez jakiś znaczący okres czasu.

Daj profesjonalnie grać w pokera okres próbny

Nawet jeśli zrobiłeś wszystko z powyższych, należy co najmniej dać grę za życie trial run, więc masz doświadczenie, jak profesjonalnie grać w pokera online.

Weź tydzień urlopu z pracy i spędzić następne pięć dni roboczych nie robi nic, ale gra w pokera (przynajmniej będziesz otrzymywać wynagrodzenie, nawet jeśli masz zły tydzień!). Możesz zaskoczyć się, jak trudno jest zmotywować się do gry w pokera non-stop przez tydzień. Albo jak po czterech godzinach szlifowania nagle tracisz całą koncentrację. Albo jak po stracie 15 wpisowych w ciągu pierwszych trzech dni nie chcesz już wstawać z łóżka o 7: 00 rano.

Najlepiej jest dowiedzieć się, że nie jesteś stworzony do życia w pokera pro zanim się zanurzyć się do gry na życie.

Zbuduj Wielki bankroll i liferoll

Nie przeszedł przez wszystkie poprzednie kroki, ale nadal myślę, że wiesz, jak być profesjonalistą pokera online. W porządku, ale czy masz bankroll i inne finanse w porządku?

Większość profesjonalistów pokerowych jak mieć co najmniej sześć miesięcy " warto kosztów życia schowane na oddzielnym koncie bankowym w przypadku, gdy rzeczy iść w kształcie gruszki. Zanurzanie się w pokerowym bankrollu na pokrycie rachunków jest wielkie Nie-Nie.

Twój bankroll powinien być większy niż rekreacyjny gracz miałby, bo nigdy nie chcesz spadać w stawkach. W ten sposób, spadając w dół, utrudnia osiągnięcie swoich celów finansowych - znacznie trudniej. Lepiej być bankrollem niż bankrutować.

Zachowuj się profesjonalnie

Profesjonalni gracze często cytują wolność daje im do gry na życie, ale to nie znaczy, że nie powinien mieć profesjonalny stosunek do pracy. Niektórzy z najlepszych pokerzystów na świecie są bardzo zdyscyplinowani i w ich podejściu każdego dnia.

Nie będziesz rock up do pracy i położyć nogi na biurku lub lounge wokół kanapy z laptopem, więc nie rób tego jako Poker pro. Jak stać się profesjonalnym graczem w pokera? Zaczyna się zachowywać jak profesjonalista.