Zachęcamy wszystkich ludzi chcących wesprzeć nasza działalność do zapoznania się z ofertą sponsoringowa. Każdy znajdzie coś tu dla siebie. Poniżej przedstawiamy nasz prospekt reklamowy, który przybliży Państwu profil naszego klubu oraz możliwe sposoby reklamy począwszy od SPONSORINGU TYTULARNEGO poprzez sponsoring tradycyjny, a więc wykupienie baneru w naszych social mediach, a  skończywszy na umowach barterowych lub partnerskich. W każdym przypadku cena i warunki są negocjowana. 

 

PROSPEKT1

PROSPEKT2

PROSPEKT3

PROSPEKT4

PROSPEKT5

PROSPEKT6

PROSPEKT7

PROSPEKT8

 

 

BANDY REKLAMOWE (nowość!)

Oprócz umieszczenia roll up`ów w okolicach boiska oraz banerów reklamowych po przeciwległej stronie boiska w tym roku oferujemy Państwu bandy reklamowe za oboma koszami. Z każdej strony dysponujemy miejscem na 30 metrów bandy o wysokości 1 metra co łącznie daje 60 metrów powierzchni reklamowej świetnie widocznej dla kibiców z trybun oraz w relacjach wideo. Standardowy moduł reklamowy to 1m wysokości - 6m długości. 

 

BANDY1

BANDY2

 

 

KLUB "100" (nowość!)

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją Klubu 100. Wystarczy wpłacić jednorazową kwotę i można znaleźć się w KLUBIE 100. To najprostsza oferta wsparcia klubu oraz uzyskania reklamy. Już w tej chwili do Klubu 100 przystąpiło kilkanaście firm lub osób prywatnych. Osoby lub instytucje, które znajdą się w Klubie 100 będą miały swoje logo w specjalnej zakładce znajdujacej się w głównym menu na naszej stronie internetowej, a ponadto raz w miesiącu plansza Klubu 100 będzie publikowana na naszym Facebook`u oraz Twitterze. Szczegóły poniżej:

klub100 1

klub100 2

 

 

ŚCIANKA REKLAMOWA

W RELACJACH WIDEO

(nowość!)

W bieżącym roku wprowadzamy również możliwość umieszczenia logo swojej firmy na "ściance reklamowej", na tle której będą przeprowadzane regularnie konferencje pomeczowe, ale również wywiady tygodnia i inne materiały z kanału youtube GRYF GOLENIOW TV. Na załączonym poniżej wzorze znalazły się już firmy, które wspierają nasz klub od kilku sezonów. Chcesz znaleźć się w tym elitarnym gronie? Zadzwoń. Cena negocjowana. Dysponujemy ofertą dla pięciu firm, których logo znajdzie się w trzech miejscach na ściance dzięki czemu będzie dobrze widoczne (pozycje są ponumerowane od 1 do 5).

Wszelkie zapytania odnośnie oferty reklamowej można kierować emailowo na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a także telefonicznie: 502 044 161 lub 662 029 924. Można również zostawić wiadomość SMS, a postaramy się natychmiast skontaktować. Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą. Z pewnością warto!

 

 

ŚCIANKA WYWIADY